Close
Close

Brak produktów w koszyku.

STREETSTYLE: Mom jeans & warm sweater

STREETSTYLE: Mom jeans & warm sweater

 

Ponoć wszystko jest kwestią czasu. Kropla drąży skałę.
To, że zmian nie widać od razu nie znaczy, że ich nie ma tam wcale.

To, że od razu nie macie tego wymarzonego celu, pomimo starań i systematycznych działań, to wcale nie musi oznaczać, że nic gdzieś tam się nie zmienia. Zmiany nie następują prawie nigdy od razu. To kwestia ciężkiej, zazwyczaj długiej i systematycznej zmiany. No i upartości w dążeniu do tego upragnionego. Wszystkie większe osiągnięcia tworzą się bardzo powoli, nawet jeśli ich nie widzimy, one w nas następują jeśli cały czas pracujemy. Pamiętajcie, że nie jest ważne dotarcie do mety, tak bardzo jak sama droga jaką pokonujemy idąc tam. To właśnie wtedy najwięcej się uczymy i możemy lepiej działać w przyszłości.

Ponoć wszystko jest kwestią ceny i tego jak bardzo chcemy
się przebić, zmienić się, po to by ktoś nas wreszcie docenił.
Zza pleców patrzy ci zawsze to małe miasto.
Jego szepty nie dają ci zasnąć.
Kiedy wygrywasz, coś przypomina ci wciąż
„W końcu i tak tu wrócisz z porażką”

I pamiętaj też, żeby nie nastawiać się negatywnie już na początku swojej drogi. Negatywne myśli rodzą negatywne wydarzenia. Zawsze zdarzą się gorsze dni, gorsze chwile, jak bardzo byś się nie starał- to jest życie. Jeżeli bedziesz o tym pamiętał i te gorsze chwile, nie zabiorą Ci Twojej pozytywnej energii, zamienią się w motor, który będzie Cię napędzał do działania. Pamiętaj, że nie upada tylko ten, który nie próbuje!

W otaczających nas czasach ważną kwestią są oczywiście pieniądze. Niestety nie ma co się oszukiwać. Jednak też nie najważniejszą. Ja osobiście staram się, żeby nigdy tak u mnie nie było. Jednak pieniądz niewątpliwie pomaga zdobyć ten upragniony cel. Weźmy za przykład osobę, której celem jest idealna sylwetka. Jeśli ma ona pieniądze, na pewno będzie jej łatwiej, bo wykupi treningi personalne i będzie jej zwyczajnie prościej, bo ktoś będzie ją “prowadził”. Problem pojawia się, jeżeli tych pieniędzy ona nie ma i musi wszystkiego nauczyć się sama. Musi więc najpierw zagłębić się w temat i przeczytać kilka lub kilkanaście artykułów w internecie. Następnie obejrzeć mnóstwo filmików na yt. W efekcie nauczy się też tego wszystkiego co chce, ale zajmie jej to więcej czasu i dużo więcej starań. Jednak jak widzicie można. A satysfakcja z działań takich, kiedy zaczynamy od zera, jest naprawdę ogromna. Sama tego doświadczyłam nie raz i doświadczam ciągle… 🙂

PHOTO: Radosław Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close