Close
Close

Brak produktów w koszyku.

STREETSTYLE: Gray sweater

STREETSTYLE: Gray sweater

Wszyscy jesteśmy piękni i wyjątkowi
Czasami tylko zagubieni i nieświadomi
Swej wartości i roli, więc nie potrzeba krat byśmy żyli w niewoli
Co zrobić z tym? W końcu porzuć pozory
Przejdź się po środku swej duszy dalej niż do tej pory
Po to by móc odkryć rejony myśli spokojnych i dobrych dni.

Właśnie niedawno zaczęliśmy “rajstopową” porę roku, jeżeli mogę tak to nazwać. W każdym razie to właśnie teraz jest czas na wszelakie kombinacje z rajstopami, tymi zwykłymi jednokolorowymi kryjącymi, czy też tymi z wszelakimi wzorami.

Jak nosić rajstopy we wzory zapytacie? Ja polecam zakładać je oczywiście do stonowanych ubrań, najlepiej w takich kolorach jak: czerń, szarość, brązy i beże czy butelkowa zieleń. Można oczywiście kombinować z pastelami oraz innymi kolorami- jak lubicie, jednak te jesienne pewniaki na pewno Was nie zawiodą. Nie polecam jednak łączenia wielu wzorów na raz, jak np. sukienka w kwiaty i rajstopy w groszki, lub spódnica w kratkę i rajstopy w kwiaty- takim połączeniom mówimy stanowcze nie! W przypadku wzorzystych rajstop sprawdzi się idealnie zasada “Mniej znaczy więcej”.

Na mojej liście must have znalazły się akurat rajstopy w groszki. Moim zdaniem świetnie zmieniają zwyczajną stylizację, a do tego idealnie sprawdzą się do większości jesiennych sukienek i spódnic.

Zatem jesteście gotowe już na kupno rajstop we wzory czy może już takie nosicie? Mam nadzieję, że Was przekonałam! 🙂

PHOTO: my mom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close