Close
Close

Brak produktów w koszyku.

STREETSTYLE: GRAY SWEATER WITH PEARLS

STREETSTYLE: GRAY SWEATER WITH PEARLS

Co prawda zaczął już się grudzień, ale u mnie nadal bez śniegu, więc korzystam i dodaje jeszcze jesienne zdjęcia. Mam nadzieję, że jak skończą się moje zapasy sesyjne to spadnie śnieg i już wszystkie nowości będą kipiały „zimową świeżością”.

 

Perły, perły, perełki.

Tak, wszędzie ich ostatnio pełno i na dosłownie wszystkim. Od ubrań, po dodatki, a nawet buty. Osobiście pokochałam ten akcent na… WSZYSTKIM ♥ Tak, perły to zdecydowanie jeden z moich ulubionych trendów, jak nie ten najbardziej ulubiony! W dzisiejszym poście pokazuję Wam sweterek z perełkami, który kupiła moja mama w.. Second Handzie:) Jak wiecie uwielbiam lupki (moja mama także, jak nie bardziej, więc często jej coś podkradam :D) i uważam, że warto tam zagądać nawet w poszukiwaniu najnowszych trendów.
W swoim posiadaniu mam także jedną parę dżinsów z perłami (mogliście je zobaczyć TUTAJ) i już do mnie idą piękne skórzane botki z perełkami z Zary, które na pewno będzie Wam dane oglądać nie w jednej stylizacji 😉 Czaję się jeszcze na długi czarny kardigan z perełkami! A Wy macie już coś „perełkowego”?

PHOTO: my mom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close