Close
Close

Brak produktów w koszyku.

STAWIAJ NA EDUKACJĘ I ROZWÓJ

STAWIAJ NA EDUKACJĘ I ROZWÓJ

Dziś kolejny i ostatni z 3 wpisów dotyczących pomysłów na dbanie o swoją codzienność jesienią.

Ostatnimi trzema rzeczami, o których warto pamiętać jesienią, czyli w porze roku, która kojarzy nam się bardzo melancholijnie, pod kocem z kubkiem gorącej herbaty, są czynności, które możemy połączyć często właśnie z ciepłym napojem, leżąc i napawając się zapachami aromatycznych świec.

Zapraszam do przeczytania i najlepiej wdrożenia w życie! 🙂

Ucz się nowych rzeczy


Tutaj macie duże pole manewru. Na przykład możesz zapisać się na zajęcia sportowe, których jeszcze nigdy nie próbowałeś. Jesień to idealna pora roku, żeby troche się poruszać i pobudzić. Nie siedź tylko w domu oglądając serial, za serialem, ale wyjdź, poruszaj się, chociaż te pół godziny! (tutaj herbaty i pozycji leżącej niestety nie da się zastosować ;D)
Poza tym możesz zacząć się uczyć nowego języka obcego, czy zacząć robić jakąkolwiek inną nową rzecz, która może (kto wie) przekształci się w Twoją pasję.

Czytaj


Czytanie niesamowicie rozwija i wzbogaca Twoje słownictwo. Ja uwielbiam czytać wszelkie poradniki, książki motywacyjne i biznesowe, bo po prostu czuję, że to w tym momencie jest mi potrzebne. Może kiedyś będę czytać coś innego, nie wiem, ale wiem, że w tym momencie życia, w którym jestem teraz chce się rozwijać właśnie w tym kierunku. A książki są świetnym materiałem do rozwoju- i do tego nie są drogie. Niekiedy wersje elektroniczne książek można znaleźć w internecie nawet za darmo 😉

Słuchaj podcastów


Jest całe mnóstwo inspirujących podcastów – od tych edukacyjnych i rozwojowych, po komedie i fakty, ze świata. Zapewniam, że znajdziesz odpowiedni czymkolwiek się interesujesz.
Możesz się uczyć nawet angielskiego czy hiszpańskiego słuchając podcastów- jeśli oczywiście tylko chcesz i nie szukasz wymówek, że się nie da, bo w dzisiejszych czasach jest mnóstwo wiedzy na wyciągniecie ręki.


Nawiązuj nowe relacje z ludźmi o podobnych zainteresowań do Twoich, o podobnym światopoglądzie- to da Ci niesamowite wsparcie i powera do działania!

Tego podpunktu nie muszę chyba za bardzo rozpisywać, bo każdy go zrozumie. A wbrew pozorom w obecnych czasach ludzi o podobnych zainteresowaniach można poznać w każdym momencie naszego życia i w dowolnym miejscu na ziemi. Wystraczy chociażby napisać do jakiejś osoby na Instagramie i umówić się z nią na kawę.


leather jacket – SECOND HAND
blouse – SECOND HAND
skirt – SECOND HAND
shoes – TK MAXX

photo: my mom
edit: me

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close