Close
Close

Brak produktów w koszyku.

SPEŁNIAJ SIĘ REALIZUJĄC SWOJĄ PASJĘ

SPEŁNIAJ SIĘ REALIZUJĄC SWOJĄ PASJĘ

Dziś zgodnie z zapowiedzią w ostatnim wpisie rozpiszę Wam 3 z 10 sposobów na lepsze przetrwanie jesieni, a przede wszystkim na zadbanie o siebie i swoją codzienność.


Słuchaj pozytywnej muzyki

Nie ważne czy polskiej, czy zagranicznej. Ważne aby muzyka towarzyszyła Twojemu życiu. Możesz przy tym śpiewać, a możesz odpoczywać. Ja osobiście uwielbiam słuchać muzyki w słuchawkach, szczególnie w podróży – to pozwala mi zupełnie odciąć się od tego co mnie otacza i przenieść do swojego świata marzeń i wszelakich rozmyśleń.

Muzyka jest niesamowitym lekiem na każde zło, zatem nie może jej zabraknąć jesienią w Twoim domu!


Tańcz

Sam w domu. Przed telewizorem. Wygłupiaj się. Skacz słysząc energiczne dźwięki. Pozwól niech muzyka Cię uniesie. Bądź wulkanem energii i radości. To niesamowicie pobudza Twoje hormony szczęścia i dobrze nastawia ogólnie na życie.


Spełniaj się realizując swoją pasję

Pasja to coś co nadaje często ten prawdziny sens naszemu życiu. To coś co uskrzydla i sprawia, że nasze życie staje się ciekawe i interesujące. Nie możemy się doczekać kolejnego dnia, kolejnego działania, projektu, napisanej książki, posta i reakcji jaką wywoła ona u osób do krócych ją kierujemy.

Bez pasji nie ma życia. To tylko przetrwanie.

Wiem, że są ludzie, któ®zy uważają, że nie mają jako takiej pasji, że w sumie za bardzo to niczym super oryginalnym to oni się nie interesują. Jasne, może tak być, ale tą pasję możesz znależć. Musisz tylko szukać i chcieć ją znaleźć.

Możesz w tym celu porobić sobie różne testy, czy to test talentów, czy test osobowości- zawsze jakoś może Cię to nakierowac. Możesz też po prsoru najzwyczajniej w świecie zapytać swoich bliskich, znajomyxh w czym według nich jesteś dobry i na podstawie tych odpowiedzi wysnuć odpowiednie wnioski.

Ale przede wszystkim wart próboać nowych rzeczy i doświdczać życia na nowe sposoby. Myślisz, że najlepszy kucharz, wiedział, że to będzie jego pasja zanim zaczął gotować? Albo, że mistrzyni Pole Dance wiedziała, że będzie to jej miłoscią, a potem sposobem na życie i zarabianie, zanim poszła na pierwsze zajęcia?

No myślę, że nie.

Zawsze najpierw musisz spróbować. Próbować czego się da i ile wlezie, jeśli naprawdę chcesz odkryć siebie.

A co jeśli się nie uda? No cóż. Ma prawo. Zdwię Cię! Raczej napewno tak będzie, że nie odkryjesz tego co kochasz i chcesz robić do końca życia za pierwszym razem. Raczej wątpliwa sprawa. Możesz probować nawet przez całę życie, Bo życie się zmienia. Pojawia się nowe, odchodzi stare. Na tym to polega. Najważnijesze byś żył, próbował i był „testerem” swojego życia.

Życie bez pasji to coś jak ogród bez kwitów, róża bez kolców, dom bez rodziny, związek bez miłości. Itd…


W gruncie rzeczy nie trzeba być w czymś najlepszym, wystarczy, że się to kocha.
Sue Monk Kidd – Sekretne życie pszczół

Życie samo do ciebie nie przyjdzie chłopcze. To ty musisz przyjść do niego. I zapamiętaj sobie: duch marnieje, kiedy człowiek odrzuca swoje pasje.
Laini Taylor– Marzyciel

Najsmutniejsi ludzie, jakich w życiu spotkałam, to ci, którzy nie interesują się niczym głęboko. Pasja i zadowolenie idą ze sobą w parze, a bez nich każde szczęście jest wyłącznie chwilowe, nie ma bowiem bodźca, który by je podtrzymywał.”
Nicholas Sparks – I wciąż ją kocham

photo: Paulina Granda
edit: me

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close