Close
OTHER: Zoom on yellow color – proposals outfits

OTHER: Zoom on yellow color – proposals outfits

 Dziś stylizacje z kolejnym super trendem – a mianowicie ubraniami i dodatkami w kolorze żółtym. Kolor ten jest idealny na lato, ale nie tylko. Ja jeszcze nie mam nic w tym kolorze, ale zapewne już niedługo ulegnie to zmianie, bo nie przepuszczę tego trendu!

Zestaw nr 1: Kolor żółty w duecie z niebieskim ( i to nie tylko takim odcieniem, jak ten użyty w mojej propozycji) to duet idealny. Do tego biel, albo czerń, albo 2w1, gdzie przykładem jest biało-czarna sukienka właśnie, i mamy piękny elegancki, pełen wdzięku i kobiecości look.
Zestaw nr 2: W tym zestawie postanowiłam pokazać jak można wykorzystać klasyczny trencz (o tym zresztą zrobię też osobny wpis). Żółta sukienka wzbogacona jest o czarne wstawki, dzięki czemu czarny trencz jest stworzony do niej (bądź w zastępstwie czarny dłuższy żakiet). Sukienka bardzo mnie urzekła, ale w tej stylizacji moim faworytem są także szpilki, chociaż nie są żółte. Tak więc mamy kolejną propozycję zestawu z wykorzystaniem modnej żółci.
Zestaw nr 3: Maxi spódnica to kolejny MUST HAVE na obecny sezon. Ja postanowiłam połączyć te dwa trendy i pokazałam zestaw z wykorzystaniem maxi spódnicy w żółtym pastelowym kolorze. Dodatkiem są beżowe sandałki i biało beżowa torebka, co podkreśla moim zdaniem delikatność tej lekkiej zwiewnej spódnicy. Reszta w kolorze białym, ale okrycie wierzchnie najlepiej, żeby było długości nie nachodzącej na spódnicę.

4 comments

  1. Dwójeczka, zdecydowanie <3

  2. Dla mnie nr 1! Bardzo estetyczny blog 😉

  3. piękna sukienka z tiulem <3

    1. zdecydowanie stawiam na pierwszy set <3 !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close