Close
Close

Brak produktów w koszyku.

LIFESTYLE: Fit pomysły na walentynki

LIFESTYLE: Fit pomysły na walentynki
1. Pobawcie się w podchody!
Stara dobra zabawa. Niech pytaniami, które zaprowadzą Was do celu będą pytania o ukochaną osobę. A samym celem może słodki prezent dla Was obojga? 🙂

2. Żeby tradycji stało się za dość!
Wybierzcie się razem pobiegać po lesie. Kiedy wrócicie zgrzani zamiast pragnienie ugasić wodą, napijcie się szampana i zagryście słodziutkimi truskaweczkami.

3. Walentynkowy trening
Wybierz swój ulubiony program treningowy, ubierz seksowną bieliznę i zacznij przy nim ćwiczyć tylko w tej bieliźnie. Na pewno pobudzisz jego zmysły i nie wiadomo czy Twój ukochany pozwoli aby Twój trening dobiegł do końca.

4. Skromnie
Przygotujcie wspólnie kolacje, zdrową kolację. Warzywa, owoce, ryby, mięsko. Najlepiej jak nie będziecie korzystać z przepisów tylko zaimprowizujecie. Włączcie muzykę na maksiora i twórzcie. W między czasie umilajcie sobie czas tańcami.

5. Film z Wami w roli głównej
Nagrajcie cały swój walentynkowy dzień. Posprzątajcie może w domu wyginając się przy tym jak na fitnessie. Niech ukochany weźmie Cię na ręce i ćwiczy siłę nóg i rąk. Za każde dobrze wykonane ćwiczenie nagradzajcie się buziakiem- to Was zmotywuje. Powygłupiajcie się, poskaczcie po łóżku. Taki aktywny dzień to jak 3 dni treningów. A za rok w Walentynki obejrzyjcie sobie co wyczynialiście rok wcześniej. Zdrowa dawka śmiechu gwarantowana

6. Bez szaleństw
Zróbcie coś na co na co dzień nie macie czasu: wybierzcie się na basen, na długi wieczorny spacer czy na romantyczną kolację, ale w restauracji w której jeszcze nie mieliście okazji zjeść.

5 comments

  1. Noo wspólne bieganie po lesie to na pewno dobry pomysł 🙂 fajne pomysły 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close