Close
Close

Brak produktów w koszyku.

KAŻDEGO DNIA CHWAL SIEBIE ZA COŚ

KAŻDEGO DNIA CHWAL SIEBIE ZA COŚ

Dziś kolejny wpis dotyczący jesiennych rytuałów, które przycznią się do tego, że polubisz tą porę roku.

W tym poście opiszę Wam kolejne 3 pomysły do wdrożenia w życie od zaraz:

  • Pobądź sam ze sobą i ze swoimi myślami na świeżym powietrzu
  • Zapisz się na kurs/szkolenie
  • Codziennie chwal siebie za coś

Pobądź sam ze sobą i ze swoimi myślami na świeżym powietrzu

Wiem, że teraz każdy dzień jest coraz krótszy i szybko sie robi ciemno. Do tego coraz więcej dni jest typowo jesiennych – czyli szarych, ponurych i deszczowych. Warto jednak mimo wszystko każdego dnia wyjśc na to świeże powietrze, choćby na 15 minut. Świeże powietrze dotleni nam głowę, spowoduje, że będzie nam się lepiej myślało i doda nam energii na pozostałą cześć dnia.

Poza tym spacerując mamy szansę na chwilę zostać sam na sam ze swoimi myślami, pobyć sami ze sobą. To właśnie kiedy nic nas nie rozprasza, kiedy delektujemy się tylko otaczającym światem i pozwalamy myślom przepływać swobodnie przez nasz umysł, wpadają nam do głowy często najlepsze pomysły (no poza wizytą pod prysznicem, bo mi chyba wtedy przychodzi najwięcej super pomysłów do głowy :D)

Zapisz się na kurs/szkolenie

Wybierz coś co Cię interesuje. Coś z Twojej branży, albo coś co Cię od dawna interesuje. Najważniejsze jest tak naprawdę to, żeby nieustannie się rozwijać i zdobywać nową wiedzę.

Ja ostatnio kupiłam swój pierwszy kurs o instagramie. Nikt mi go nie polecał, sama gdzieś go znalazłam, więc nie wiem ile z niego wyniosę. Jednak cieszę się, że zdecydowałam się na jego zakup i będę mogła każdego dnia poświecić trochę czasu na swój rozwój i pogłebianie wiedzy na temat, który mnie interesuje.

Na rynku jest tyle kursów, czy skzoleń, z dosłownie każdej dziedziny, że raczje ne powinniscie mieć problemu, ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie.

Przede wszystkim chęci!

Codziennie chwal siebie za coś!

Wydawać by się mogło, że to takie proste, a wbrew pozorom chyba łatwiej pochwalić nam innych niż siebie. A tak ważne jest żebyśmy doceniały to co robimy, co osiągamy. Właśnie każdego dnia!
 W ten sposó budujemy poczucie własnej wartości, co sprowadza się do ogólnie lepszej jakości naszego życia.

Sama wiem jakie to bywa trudne, bo wstając rano odrazu wyznaczam sobie setki różnych celów do zrealizowania, co bardzo mnie przytłacza. Dlatego staram się powoli uczyć tego, że nie tędy droga. Że najważniejsze jest żeby stawiać sobie każdego dnia chociaż jeden cel i bć dumnym z siebie kiedy uda się nam ten jeden cel zrealizować. Cieszyć się z tego co nam wyszło, a nie marudzić na to co nam nie wyszło. Często nam nie wychodzi bo narzucamy sobie zbyt wiele, i jak znane powiedzenie zgłosi :

„Zwykle przeceniamy, ile jesteśmy w stanie osiągnąć w rok, ale nie doceniamy, jak wiele możemy osiągnąć w 5 lat”

sweater– SECOND HAND
shorts– SECOND HAND
shoes – PEEK & CLOPPENBURG
bag – STRADIVARIUS

photo: Radosław Nowak
edit: me

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close