Close
Close

Brak produktów w koszyku.

FIT – Jak znaleźć motywację do aktywności fizycznej

FIT – Jak znaleźć motywację do aktywności fizycznej1. Kup sobie karnet na siłownię. 
Jeśli wydasz pieniądze będziesz zmuszona zmotywować się i pójśc poćwiczyć. No przecież zapłaciłaś te 100 zł za miesiąc, które mogłabyś wydać na co innego. A jeśli już je zainwestowałaś w karnet na siłownie chyba warto z niego skorzystać?

2. Czytaj cytaty i różnego rodzaju książki motywacyjne
Ciężko czasami samemu o motywacje. Dobrze zatem szukać wsparcia u innych źródeł. Czytanie codziennie nawet krótkich motywacyjnych haseł naprawdę potrafi dać niezłego kopniaka. Proponuję też zapisanie gdzieś tych najważniejszych i przypominanie sobie w tych gorszych momentach.

3. Śledź profile dotyczące fitnessu czy inne, które pokazują zdjęcia wymarzonych sylwetek 
Jeśli codziennie będziesz widziała takie piękne ciałka, na pewno sama zapragniesz takie mieć. A co zrobić żeby je mieć? Wziąć się za siebie! Śledzenie profili innych osób, które systematycznie uprawiają sport osobiście na mnie działa bardzo motywująco. No bo jeśli on może i znajduje to siłę, to dlaczego ja mam szukać wymówek, że nie dam rady? Jeśli on potrafi ja także!

4. Zakup podstawowy sprzęt do ćwiczeń domowych: MATA
Jeśli nie masz ochoty wychodzić z domu zawsze możesz poćwiczyć w domu. O tyle jest to fajne, że wykonując ćwiczenia w domu możesz to zrobić o dowolnej porze i bez żadnych skrupułów. Nie musisz ćwiczyć ciągle tego samego jeśli jesteś typem osoby, którą nudzi monotonia.  W internecie jest naprawdę cała masa różnych filmów z ćwiczeniami na wszystko. Dla chcącego naprawdę nic trudnego!

5. Spraw sobie cudny, kolorowy strój do ćwiczeń
Nic nie działa tak energetyzująco jak kolory. Zakładając różowy top i niebieskie buciki od razu pojawia nam się uśmiech i chęć do tego wysiłku fizycznego.

6. Rób sobie zdjęcia swojej sylwetki po treningach
W ten sposób przeglądając zdjęcia nawet już po miesiącu zobaczysz spory postęp. A jeśli zobaczysz, że Twoje ciało się zmienia na pewno zapragniesz więcej i wkręcisz się na całego.

4 comments

  1. Bardzo dobre rady , ja jakoś tak wzięłam się za Siebie rok temu i nie da się przestać ćwiczyć:) Ładna figura:)

    http://spelniaj-twoje-marzenia.blogspot.com/

    Pozdrawiam:)

  2. Figurka świetna! 🙂

  3. Dobre rady. Mega ciało ♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close