Close
Close

Brak produktów w koszyku.

FEELINGS: Sukces niesie za sobą kolejne sukcesy

FEELINGS: Sukces niesie za sobą kolejne sukcesy

Sukces.
To właśnie on jest siłą nadającą kopa do kolejnych działań i następstw jakim są kolejne, a następnie kolejne sukcesy.

Czyż nie jest piękną sytuacją kiedy czegoś cholernie pragniesz, ale wiesz, że to trudno. Zdajesz sobie też sprawę, że będziesz musiał w jakimś stopniu (mniejszym bądź większym) się temu oddać. Dążenie do niego na pewno nie będzie drogą po prostej. Napotkasz na swojej drodze niejednego dzika czy inną zwierzynę, ale to tylko po to by Cię umocnić n dalsze działania.
Nie zawsze też masz czas, aby się czemuś na tyle oddać, na ile byś chciał i potrzebował. Często Ci się nie chce. Wcale nie prostą rzeczą jest się zmotywować maksymalnie, do końca, aby osiągnąć ten końcowy cel.
Spójrz czasami od końca. Jak wspaniale będzie kiedy zaliczysz już ten sprawdzian, będziesz miał z głowy, a kiedy inni będą uczyć się na poprawę Ty będziesz miał mnóstwo czasu na mnóstwo przyjemności.
Próbuj też poświęcać się do końca. Jak już to robisz to staraj się najlepiej jak potrafisz. Po co uczysz się po tysiąć razy na ten sam sprawdzian, jak wystarczy się przyłożyć i zrobić to raz do końca tak żeby być z siebie zadowolonym i dumnym.
… bo bycie dumnym z siebie to piękna rzecz. Mogą zadowalać Cię działania innych. To jasne, że cieszysz się ze szczęścia drugiej osoby, z jego sukcesów. Jednak pierwsze co zrób naucz się być DUMNYM Z SAMEGO SIEBIE. Wynagradzaj to sobie.
Ja jestem z siebie dziś dumna, według moich obliczeń, dlatego teraz trzeba sprawić sobie nagrodę!
Wam doradzam to samo. 
SEE YOU!

5 comments

  1. sukces, oddala się ode mnie cholernie :/

  2. Oo tak, spraw sobię nagrodę 😉

  3. Nagrody zawsze spoko 😀

  4. Genialnie!! pozdrawiam:*

    Ola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close