Close
Close

Brak produktów w koszyku.

EVENTS – DIETARY REVOLUTIONS MEETING

EVENTS – DIETARY REVOLUTIONS MEETING


Spotkanie zatytułowane „Dietetyczne rewolucje” zaczęła konsltantka dietetyczna, która po krótce opowiedziała nam które tłuszcze i dlaczego są zdrowe oraz przedstawiła jak powinno się odżywiać dzieci już od narodzin, żeby od początku dbać o ich zdrowie.

Po krótkim „wykładzie” przeszliśmy do zapoznania się z produktami, z których mieliśmy stworzyć dowolne sałatki, kanapki lub pasty śniadaniowe. Jako pierwszy swoją sałątkę przygotował kucharz Hotelu Novotel Centrum Szczecin (gdzie odbyło się całe wydarzenie). Póżniej przyszła kolej na uczesniczki i wtedy zaczęła się cała zabawa.

Ja postanowiłam zrobić prawie klasyczną sałątkę z łososiem. Jako, że nie jestem blogerką kulinarną, postanowiłam aż tak nie szaleć z ilością produktów w mojej sałatce (w przeciwności do większości dziewczyn). Do łososia dodałam sałatę, roszponkę, kiełki słonecznika, pomidora, zielone oliwki, orzechy włoskie oraz pestki dynii. Sos vinegree wykonałam z następujących produktów: olej kukurydziany, miód, cytryna, musztarda, świeża bazylia. Całość udekorowałam chrupiącymi grzaneczkami, które posmarowałam białym serkiem i posypałam świeżym czosnkiem.

Sałatka gotowa. VOILA!

A poniżej sałatki innych uczesniczek:

Sok z brzozy z dodatkiem jabłka, który miałam przyjemność pić pierwszy raz, był naprawdę wyśmienity! POLECAM! Nie dość, że dobry, wyjątkowy smak to jeszcze BARDZO ZDROWY!

A ja wyglądałam tak:

*Bardzo dziękuję za zaproszenie na event firmie OLEOFARM oraz HOTEL NOVOTEL CENTRUM SZCZECIN

STYLING:
skirt – SH | spódniczka – SH
blouse – RESERVED (DOMODI.PL) | bluza – RESERVED (DOMODI.PL)
coat – SH | kożuszek – SH
shoes – NN | workery – SKLEP STACJONARNY
scarf – SH | szalik – SH
Close