Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Czy motywacja istnieje?

Czy motywacja istnieje?

Czy też utkwiłeś może w takim błędnym kole, które Ci mówi, że nie możesz czegoś dokonać, bo brak Ci aktualnie motywacji? Uważasz, że musisz poczekać na więcej energii, albo więcej natchnienia?

UWAGA! NIC BARDZIEJ MYLNEGO!
Takie myślenie zaprowadzi Cie donikąd. A już na pewno nie pomoże w szybszym osiągnięciu sukcesu.
Bo motywacja przychodzi wtedy kiedy działasz. To działanie i kolejne osiągnięcia powodują przypływ motywacji i dobrej energii w Tobie. Nie ma czegoś takiego jak bardziej zmotywowani i mniej zmotywowani ludzie. Są tylko tacy, którym się nie chce i nie robią i tacy, którym się nie chce, ale mają to gdzieś i działąją pomimo tej niechęci.
I to jest cały klucz do sukcesu i zdobycia motywacji – dobry plan i konkretne kroki, które wykonujesz czy Ci się chce czy nie.

I jeszcze jedno.
Nie licz na to, że w końcu znajdziesz tą właściwą magiczną drogę, na której nie będą stać żadne przeszkody. Nie ma drogi do sukcesu bez przeszkód i porażek. Bez upadków i chwil załamań. Ale to właśnie pokonywanie ich buduje w Tobie motywację i udowadnia na jak dużo Cię jeszcze stać.

Pokonuj zatem swoje niechęci, ponieważ tylko walka z nimi doprowadzi Cię do sukcesu. Motywacja nie bierze się z powietrza.

leather jacket– MANGO
dress– SECOND HAND
shoes – PEEK & CLOPPENBURG
bag –  SECOND HAND
hat –  TK MAXX

photo: Radosław Nowak
edit: meDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close