Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Czasami trzeba użyć najpierw gumki, a potem ołówka

Czasami trzeba użyć najpierw gumki, a potem ołówka

Przychodzi taki czas, pragnę stwierdzić, że w życiu każdego z nas, że trzeba wziąć tą bardzo zabazgraną już kartkę i wprowadzić na niej kilka zmian.

Zawsze przychodzi jakiś trudniejszy moment, który zapewne jest po to, żeby nas umocnić na przyszłość i wskazać lepszą drogę. Tylko to nie takie proste do zrozumienia. Bo trudne momenty są po prostu trudne, więc jak mamy myśleć, że jest w nich nadzieja na lepsze jutro, a tym bardziej jak myśleć, że są potrzebne?

Jednak po tych trudnych okresach, sytuacjach, niezależnie od tego, jakiego obszaru życia dotyczą, trzeba sięgnąć po ten pełny niejasnych sytuacji zeszyt naszego życia, wziąć gumkę, zmazać te przykre i niszczące wnętrze wspomnienia, by w miejsce tych pustych obszarów mogły zostać zapisane nowe piękne chwile i przeżycia. Wystarczy zrobić trochę miejsca, bo dobro potrzebuje miejsca, dużo miejsca. Ale jak już je wpuścimy do swojej szarości, to zacznie wypełniać każdą możliwą szczelinę, przeniknie każdą kartę naszego życiowego notesu, a wkrótce stanie się tytułem głównym i zagości na okładce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close