Close
Close

Brak produktów w koszyku.

CHRISTMAS TIME: CHRISTMAS EVE LOOK

CHRISTMAS TIME: CHRISTMAS EVE LOOK

Wigilia już za 2 dni. Z tej okazji przygotowałam dla Was wyjątkową świąteczna sesję, jakiej u mnie jeszcze nie było :). W tamtym roku była świąteczna sesja z prezentami i propozycje świątecznych stylizacji. W tym roku coś innego, czyli świąteczna sesja, ale studyjna. Podobną sesję mam też dla Was z sylwestrową propozycją, ale o tym już niedługo.

Moją propozycją na stylizację do świątecznego stołu jest klasyczna lekko rozkloszowana sukienka. Ja osobiście w Wigilię zawsze stawiam na sukienkę. W Święta już jest troszkę inaczej, więc raz zakładam spodnie, a raz np. spódnicę, ale jednak wigilia uważam, że jest wyjątkowo eleganckim i nastrojowym wieczorem i takiego stroju też wymaga. Do wigilijnego stoły zazwyczaj zasiadamy z rodziną, dziadkami- osobami różnych pokoleń, więc dodatkowo ważne jest, że strój był także skromny.

Mam nadzieję, że podoba się Wam moja propozycja. Sukienkę zobaczycie też pewnie na wigilijnych zdjęciach na Instagramie, a już jutro kolejny świąteczny post! Zdradzę tylko, że będzie to “piernikowa sprawa”. Do następnego! ♥

photo: Marcin Chyła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close