Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Blog in Style vol. 2, part 1 – WROCŁAW

Blog in Style vol. 2, part 1 – WROCŁAW

W dniach 23-24.02.2013 roku miałam okazję uczestniczyć w  dwudniowych warsztatach “Blog in style”. Gości oraz atrakcji w czasie tego wydarzenia było co nie miara, dlatego posty z tego wydarzenia będą dwa (każdy dzień opiszę osobno). 
Pierwszego dnia imprezy posłuchaliśmy takich osób jak: Marta Krupińska współpracująca z magazynem Hot Moda & Shopping, Tomasz Olejniczak Tomaotomo (projektant); Łukasz Dziewic- fotograf mody; Mateusz Kaczorowski- Fashion Week; Maja Sablewska; SONY, którzy opowiedzieli o sprzęcie jako podstawa sukcesu dobrego bloga. 
Osobiście na mnie największe wrażenie wywarło tego dnia przemówienie Mai Sablewskiej. Mówiła ona o swojej książce oraz o kolejnej nad którą ciągle pracuje. Zdradziła, że książka będzie odnosiła się nie tylko do mody jako wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim jak dbać o swoje wnętrze, czyli poruszone zostaną tam takie aspekty jak dieta, ćwieczenia itp. 
Maja w rozmowie z Kają ( wywiad prelekcyjny) bardzo mocno podkreślała, że polski świat mody jest bardzo ograniczony i cieżko mu się otworzyć na wszelkiego rodzaju “inności”. To my sami blokujemy się na wzajem, na wszystko co może wyróżnić nas na tle innych. Nie można bać się odmienności, wyrażania własnego stylu, tylko dlatego, że możemy spotkać się z krytyką. Zawsze musimy liczyć się z dobrą jak i złą opinią, czy to chodzi o nasze zachowanie, czy też wygląd. Jak to też wspominała Radzka w swojej wypowiedzi: Wraz ze wzrostem oglądalności bloga wzrasta ilośc hejterów. Jej recepta? Wystarczy znać swoją wartość!
Zatem nie bójcie się wyrażać siebie poprzez nie co inny styl. Niech polskie ulice nie boją się kolorów, pomieszania wielu stylów jednocześnie. Pokażmy, że Polki i Polacy potrafią dobrze, a nawet bardzo dobrze wyglądać. No to taka moja mała refleksja. Może i Was też jakieś najdą po przeczytaniu tej mojej.

fot.: Wro Street Fashion & me

Tego dnia także swoją prelekcję miał Mateusz Kaczorowski, który zajmuję się osobiście przyjmowaniem zgłoszeń na Fashion Week. W tym roku te wydarzenie przypada na 17-21.04.2013r. Blogerzy (na stronie FW w zakładce media), w celu uzyskania akredytacji, swoje zgłoszenia mogą wysyłać już od 1 marca. Mateusz na warsztatach opowiedział dokładnie na czym polega przyznanie akredytacji, kto ją może otrzymać, na jakiej podstawie rozpatrywane są zgłoszenia, ile i dla kogo takie wejściówki. W każdym razie powiedział wszystko co potrzebne na chwilę obecną, reszta na Fashion Week w Łodzi. Ja osobiście wręcz marzę o pojawieniu się na tak ogromnym wydarzeniu związanym z modą, czyli tym co naprawdę kocham! Zawsze warto próbować, z pewnością też spróbuję. Najwyżej. Nie tym razem to może następnym, albo i jeszcze następnym. Także i Was zachęcam do zgłaszania się. Wszystkie informacje na stronie FASHION WEEK.

14 comments

 1. Swietne spotkanie.
  Wygladalas super.

 2. super, żałuję, ze nie mogłam jechać.

 3. Miałąm tam jechac i zaluje 🙁 Wszystkie wygladałyśce niesamowicie !

 4. Genialnie:) Jaka szkoda,że nie miałam okazji uczestniczyć.

 5. z chęcią wybrałabym się na takie spotkanie. ; )

 6. super spotkanie też bym chciała, żeby w moim mieście cos takiego zorganizowali:)

 7. szkoda ze u mnie nie ma takich imprez :<

  1. U mnie też nie ma ! Dojazd na miejsce w jedna strone okolo 7h 😉

 8. Super blog! Dodaję do obserwowanych 🙂

 9. Ale Ci fajnie. 🙂 Tyle tam (napewno) fajnych i ciekawych ludzi. Powiem szczerze, że zazdroszczę 😉 Polacy to ciekawy naród, owszem. Trochę boimy się zmian, ale dzisiaj na szczęście mamy taką młodzież, która lubi kombinować ze stylem, bawić się kolorami. I to jest fajne, oby tak dalej! 😉

  Pozdrawiam, http://grudzienpaulina.blogspot.com/

 10. Super! żałuję że mnie tam nie było, piękna marynarka koronkowa

  Zapraszam na nowy post u mnie pozdrawiam Agi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close