Close
Close

Brak produktów w koszyku.

10 INSPIRUJĄCYCH CYTATÓW ALEKSANDRY STEĆ

10 INSPIRUJĄCYCH CYTATÓW ALEKSANDRY STEĆ

„I chociaż tysiące osób mówi Ci swoją „prawdę”,a Twoje serce podpowiada inaczej- słuchaj serca. Za jakiś czas okaże się, że ono jedno czuło prawdziwie. Zaufaj.”

 

„Pewnych rzeczy nigdy się nie dowiemy. Nigdy nie będziemy pewni na sto procent. Nie warto szukać pewności, tam gdzie odnajdywało nas jedynie zwątpienie. Trzeba to zostawić. Puścić wolno i iść dalej.”

 

„Nie lubię nieprawdy. Nieważne czy jest opakowana w słodkie słowa czy podana tak po prostu. Zawsze jest stratą cennych momentów życia. I naszą i tej drugiej osoby. Odbieramy i sobie i jej coś bardzo cennego. Czas. Chwile, które moglibyśmy wykorzystać na realizację siebie, na autentyczność, na słodycz, której możemy przecież zasmakować w prawdziwy, pozbawiony iluzji sposób.”

 

„Obojętność to stan, który możemy porównać do przedwiośnia. Przejściowy. Śnieg przestał w nas już wzbudzać zachwyt i czekamy aż pojawi się nadzieja, że niedługo jeszcze zakwitną kwiaty w naszej duszy.”

 

„W życiu trzeba przeżyć wiele rzeczy. Radość, smutek, rozkosz, ból, miłość, obojętność, błogość, cierpienie, sukces, porażkę, uniesienie i upadek. Trzeba przejść wiele dróg, czasami po to, aby dotrzeć do celu, a czasami tylko po to, żeby się zgubić i dojść na skraj ludzkości. Jednak tak naprawdę to doświadczenie krańca ludzkości, uświadamia nam czym jest prawdziwe człowieczeństwo.”

 

„Ufaj pięknym czynom, a nie pięknym słowom.”

 

„Bądź zawsze kobietą z klasą. Nawet jeśli świat sponiewierał Cię tak, że właśnie leżysz pośrodku największego błota, jakie w życiu widziałaś. Miej tę niezłomną godność. Nie w drogich butach czy seksownej sukience, tylko w dobrym sercu i delikatności. Wtedy możesz być pewna, że nic ani nikt nie odbierze Ci tego co najważniejsze, bo masz to po prostu w sobie.”

 

„Najważniejsze jest znaleźć kogoś, kto dotknie twojej duszy nie dotykając nawet twojego ciała. Przyśpieszy bicie serca nie przyśpieszając biegu zdarzeń. Poruszy świat, jednocześnie pozwalając pozostać Ci w takim mijescu, w którym chcesz być. I nawet będąc daleko, będzie znacznie bliżej ciebie, niż wszyscy ludzie znajdujący się dookoła.”

 

„Życie jest za krótkie na miłość bez szaleństwa, związki bez chemimi, przyjaźnie bez lojalności, dom bez psa i kawę bez kofeiny. Życie nie jest po co żeby istnieć, życie jest po to, żeby żyć pełnią barw, które przynosi każda chwila.”

 

„W życiu najważniejsze są 3 rzeczy: umieć cieszyć się każdą chwilą, walczyć o swoje marzenia i kochać do utraty sił. Jeśli to potrafisz to bądź pewien, że możesz wszystko.”

 

 

jacket – VINTAGE (CALVIN KLEIN)
shirt – VINTAGE (TORY BURCH)
jeans – LEVIS 501
shoes ZARA
cap  RESERVED
backpack – RESERVED

photo: my mom
edit: me

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close